PAKIETY CENOWE

 

Pakiet brązowy (ekonomiczny)

To pakiet dedykowany dla grup i osób indywidualnych, które decydują się na szkolenie w trakcie którego liczba uczestników waha się w przedziale  13-20 osób. Kursy z pakietu brązowego realizowane są w określonych, wcześniej ustalonych terminach.

 

Pakiet srebrny (standard)

To pakiet dla zorganizowanych mniejszych grup, 7 -12 osobowych, dostosowany w pewnych granicach czasowych pod kursanta. Ze względu na mniejszą ilość uczestników jest więcej czasu na przećwiczenie wszystkich umiejętności manewrowych i odnalezienie odpowiedzi na wszystkie dręczące pytania.

 

Pakiet Złoty (VIP)

To pakiet dedykowany dla osób pragnących szkolić się w systemie indywidualnym.  1-2 osobowe grupy pozwalają na efektywne wykorzystanie czasu, w trakcie którego kursant dyktuje wszystkie warunki, my upewniamy się tylko, że mieszczą się one w granicach bezpieczeństwa i wymogów szkolenia. Indywidualny tok nauczania daje możliwość skoncentrowania się na najbardziej newralgicznych elementach wiedzy i umiejętności danej osoby.
Pakiet ten jest zatem idealnym rozwiązaniem dla osób, które ze względu na nieunormowany czas pracy, nie mogą uczestniczyć w szkoleniach o ściśle wyznaczonym terminie oraz dla wszystkich tych, którzy z jakichkolwiek innych powodów chcą odbyć szkolenie na warunkach podyktowanych przez siebie.

 

Szkolenia motorowodne PZMiNW

KURSY MOTOROWODNE
PAKIET – ekonomiczny PAKIET – standard PAKIET – VIP
Sternik Motorowodny (SM) 560 680 2800
Morski Sternik Motorowodny (MSM) 650 960 3200
Warsztaty motorowodne 200 300 800
Licencja na holowanie narciarza 400 600 2300
Licencja na holowanie spadochronu 600 800 2700
Rejsy stażowe 240 zł/h plus paliwo
Czarter jachtu Motorowego MS “Seawave” 230 zł -godzina   /   950 zł  – cały dzień (12 godzin)
  1. W cenę szkolenia wliczone są: podręcznik i materiały szkoleniowe, zajęcia na łódźi szkoleniowej oraz opłaty instruktorskie.
  2. Do ceny wszystkich kursów,  należy doliczyć koszt patentu 50 zł oraz egzaminu 250zł, zgodnie z cennikiem PZMiNW. Osoby do 26 roku życia, uczące się mogą skorzystać z  50% zniżki.
  3. Zgodnie z PZMiNW opłaty za egzamin dla Morskiego Sternika Motorowodnego oraz licencji na holowanie narciarza oraz spadochronu wynoszą: 350 zł