Obozy, półkolonie, rejsy i zajęcia dla dzieci to jedna z naszych specjalności. Jest to obszar, który ma w naszym centrum specjalne miejsce i który ciągle się rozwija, tak żeby był jeszcze bardziej ciekawy, bezpieczny i wyjątkowy.

Dla czego nasze wyjazdy są warte uwagi i dlaczego można nam zaufać?

1. Przede wszystkim wasze dzieci uczą się konkretnych umiejętności poprzez zabawę, pracy w grupie, odpowiedzialności za sprzęt oraz bezpiecznego przebywania nad wodą.

2. Na naszych obozach i półkoloniach grupa nie przekracza 8 osób i opiekują się nimi wykwalifikowani instruktorzy z wieloletnim doświadczeniem sportowo-pedagogicznym. Tylko w tak małych grupach jesteśmy w stanie skupić się na rozwoju naszych podopiecznych i zapewnić im 100% komfortu i bezpieczeństwa.

3. Poprzez nurkowanie i ratownictwo wodne, kształtujemy w nich odwagę, chęć niesienia pomocy, odpowiedzialność za drugą osobę i powierzony sprzęt.

4. Najwyższej klasy sprzęt oraz precyzyjnie dobierane i selekcjonowane miejsca prowadzenia zajęć są gwarancją bezpieczeństwa i zadowolenia.

Obozy z Seawave to świetna zabawa od rana do wieczora i mimo tego, że nasze obozy słyną już z kreatywnych form zabawy to nawet w czasie na „łobuzowanie” młodzi nurkowie są pod stałą obserwacją.
Ponad to, ważne dla nas jest, aby to Państwo byli również zaangażowani w nurkowanie swoich dzieci, dlatego jeśli jest na to wola to w trakcie wyjazdów mogą Państwo obserwować jak pracujemy i brać czynny udział w zajęciach, bądź zanurzyć się pod powierzchnię i odkryć z własnym dzieckiem magię podwodnego świata.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej koniecznie zadzwoń. Z przyjemnością odpowiemy na każde pytanie: 691 960 013 Adam Kozakiewicz