Informacje podstawowe

Baza nurkowan Seawave mieści się na obszarze malowniczych Kaszub w ośrodku wypoczynkowym Skierka w miejscowości Kłodno. Ośrodek leży nad jeziorem Mausz, o maksymalnej głębokości 50 m i pierwszej klasie czystości wody. Cechami wyróżniającymi jezioro, są duża różnorodność życia wodnego, można w nim spotkać ogromne ławice okoni, sielawy oraz szczupaki, liny i węgorze. Od strony bazy dno jest łagodne i piaszczyste z elementami nurkowej infrastruktury. Na przeciwnym brzegu jeziora dno opada bardzo gwałtownie już od samego brzegu tworząc unikatowe iłowe ścianki, sięgające do głębokości 35 metrów. Baza nurkowa usytuowana jest przy samej wodzie umożliwiając wejście do wody bezpośrednio z pomostu. Na bazie znajdują się leżaki i kanapy na których można zrelaksować się między nurkowaniami. Dla spragnionych sportów wodnych, udostępniamy deski tylu SUP, dzięki którym można zwiedzić całe jezioro jak i zorganizować spływ rzeka Sypią.
Baza nurkowa wyposażona jest w sprężarkę o wydajności 250 l/min zestaw tlenowy do prowadzenia resuscytacji krążeniowo-oddechowej oraz defibrylator.
Ośrodek wypoczynkowy Skierka, dysponuje miejscami noclegowymi w domkach pięcioosobowych lub 8 osobowych. Każdy z domków posiada łazienkę z prysznicem , lodówkę, telewizor i czajnik. Śpiwory też się nie przydadzą bo każdy domek ma komplet pościeli. Na terenie ośrodka znajduje się stołówka oraz sklepik i wypożyczalnia sprzętu wodnego. Dla rodzin podróżujących z dziećmi ośrodek oferuje plac zabaw oraz wyznaczone i strzeżone kąpielisko.