PAKIETY CENOWE

Pakiet brązowy (ekonomiczny)

To pakiet dedykowany dla grup i osób, które decydują się na szkolenie w trakcie którego liczba uczestników waha się w przedziale  10-15 osób.
Kursy z pakietu brązowego realizowane są w określonych  wcześniej wyznaczonych terminach.

Pakiet srebrny (standard)

To pakiet realizowany w mniejszych grupach 4-10 osobowych, dostosowany w pewnych granicach czasowych pod kursanta. Ze względu na niewielką ilość uczestników jest więcej czasu na przećwiczenie wszystkich umiejętności,  czy po prostu odnalezienie odpowiedzi na wszystkie dręczące pytania.

Pakiet Złoty (VIP)

To pakiet dedykowany dla osób pragnących szkolić się w systemie indywidualnym.  2-3 osobowe grupy pozwalają na efektywne wykorzystanie czasu, w trakcie którego kursant dyktuje wszystkie warunki, my upewniamy się tylko, że mieszczą się one w granicach bezpieczeństwa i wymogów szkolenia. Indywidualny tok nauczania daje możliwość skoncentrowania się na najbardziej newralgicznych elementach wiedzy i umiejętności danej osoby.
Pakiet ten jest zatem idealnym rozwiązaniem dla osób, które ze względu na nieunormowany czas pracy, nie mogą uczestniczyć w szkoleniach o ściśle wyznaczonym terminie oraz dla wszystkich tych, którzy z jakichkolwiek innych powodów chcą odbyć szkolenie na warunkach podyktowanych przez siebie.

 

Szkolenia ratownicze WOPR

KURSY RATOWNICZE WOPR
PAKIET – ekonomiczny PAKIET – standard PAKIET – VIP
Młodszy ratownik WOPR (MRW) 250 380 1200
Ratownik WOPR (RW) 360 490 1600
Ratownik Wodny (zawodowy) 650 750 1900

 

  1. W cenę szkolenia wliczone są: opłaty instruktorskie, składka roczna oraz materiały szkoleniowe dla kursanta (podręcznik).
  2. Do ceny wszystkich kursów należy doliczyć koszt certyfikatu, książeczki WOPR oraz egzaminu w wysokości 250 zł
  3. Cena nie zawiera ubezpieczenia na czas obozu, opłat noclegowych oraz wyżywienia.