Treningi nurkowe dedykowane są dla certyfikowanych płetwonurków młodzieżowych w wieku 8-13 lat. Zajęcia mają na celu rozwijanie umiejętności nurkowych, pracy w zespole, zdobywanie umiejętności ratowniczych, ale także ze względu na dynamiczny charakter zajęć ukierunkowane są na podtrzymanie wydolności i wytrzymałości. Ze względu na dużą ilość sprzętu i rotacyjny system treningowy, zajęcia są bardzo stymulujące i ciekawe dla młodych nurków.
Nasze długoletnie obserwacje nurkującej młodzieży pozwoliły zrozumieć jaka forma aktywizacji i nauki poprzez zabawę jest najskuteczniejsza, dlatego staramy się tak realizować zajęcia, żeby każda przepłynięta długość basenu coś wnosiła i była swoistym zadaniem. Treningi nurkowe to jednak nie tylko nurkowanie w sprzęcie powietrznym, ale także skoki do wody, nurkowanie w sprzęcie ABC, holowanie oraz elementy rywalizacji w trakcie meczy hokeja podwodnego.
Zajęcia odbywają się raz w tygodniu w godzinach od 1900 do 2045 w okresie od października do czerwca. Jak wszystkie aktywności młodzieżowe realizowane przez Seawave zawsze stoją na stabilnej płaszczyźnie bezpieczeństwa, dlatego maksymalna ilość zawodników nie przekracza 8 osób – na dwóch instruktorów stale kierujących zadaniami młodzieży.
Nasza aktywność dla najmłodszych wychodzi także naprzeciw rodzicom dlatego przyjmujemy zasadę, że rozliczamy tylko te zajęcia na których młody nurek się pojawił i nie trzeba wykupywać karnetów na jakikolwiek okres.
Zapraszamy zatem na wspólne intensywne, ciekawe i rozwojowe zajęcia!!! A jeśli jesteś zdecydowany lub jeśli masz jakiekolwiek pytania lub chciałbyś zobaczyć jak wyglądają takie zajęcia koniecznie dzwoń lub pisz.

Kontakt do Trenera: 691 960 013 – Adam Kozakiewicz
lub biuro@seawave.pl