Ładowanie Wydarzenia

All Wydarzenia

Nurkowy obóz młodzieżowy 9-10 latków

lipiec 21 - lipiec 26 | 2180,00zł

Obóz nurkowy w tym terminie dedykowany jest dla naszych młodych nurków nieco bardziej doświadczonych. W bardzo kameralnej grupie (max. 8 osób),
będziemy szlifować zdobyte już wcześniej umiejętności, a dla części z kandydatów będzie też szansa sięgnąć po stopień srebrnego nurka KDP-CMAS. To bardzo dynamiczny obóz, w którym nawet na chwile się nie zatrzymujemy. Różnego rodzaju zajęcia mają na celu rozwijać umiejętności nurkowe, ale przez nurkowanie także uczyć odpowiedzialności za sprzęt oraz partnera nurkowego, kształtować porządek, dokładność I współdziałanie.
Po wielu latach doświadczeń wiemy też doskonale, że ta grupa wiekowa to
początek niezwykle burzliwego okresu, więc nasza praca ukierunkowana jest także na kontrolę emocji i pracę w zespole.
Zatem jeśli czujesz, że Twoje dziecko potrzebuje właściwej stymulacji psychoruchowej, stałej kontroli nad właściwą ekspresją emocji i zwyczajnie jeśli Ci
zależy, żeby przy tym się świetnie bawiło, to jesteś w dobrym miejscu.

Kto może być zakwalifikowany na obóz?
Dziecko w wieku 9 – 10 lat z podstawową umiejętnością pływania i posiadanym certyfikatem płetwonurka młodzieżowego brązowego (PMB KD-PCMAS) oraz uczestnictwo w min. 5 treningach nurkowych lub posiadanie stopnia srebrnego PMS KDP-CMAS.

Gdzie odbywa się obóz?
Ośrodek Wypoczynkowy Skierka w miejscowości Kłodno.

Jaki jest termin obozu?
21-26 lipca 2024 -brak wolnych miejsc 

18-23 sierpnia 2024 – 6 wolnych miejsc

Jaki jest całkowity koszt obozu?
2180 zł

Do kiedy trwają zapisy?
Ze względu na bardzo małą ilość uczestników i niezwykle ciekawy program, miejsca na obozie dość szybko się zapełniają. Przyjmujemy zasadę: “ kto pierwszy ten lepszy.


Jeśli masz jakieś pytania lub chcesz zapisać dziecko, daj nam znać dzwoniąc pod jeden z podanych numerów: 691960853 lub 691960013.

 

Szczegóły

Start:
lipiec 21
Koniec:
lipiec 26
Koszt:
2180,00zł