Poziom trzeci: Płetwonurek Młodzieżowy Złoty (PMZ)

To najwyższy, elitarny stopień drzewa szkoleniowego płetwonurka młodzieżowego.
Jest on dedykowany dla wyróżniających się srebrnych płetwonurków młodzieżowych, którzy ukończyli 12 rok życia. To szkolenie zrealizować można jedynie na wodach otwartych w trakcie 5 nurkowań ze sprzętem powietrznym na maksymalną głębokość 12 metrów.
W trakcie szkolenia kandydat na złotego nurka, realizuje nurkowania po zadanie, które polega na zdobyciu nowych umiejętności, uczą podejmowania właściwych decyzji, pracy w zespole i udowadnia, że każde nurkowanie może być nie lada przygodą. Szkolenie, to także rozbudowana wiedza ogólna o technice nurkowania, bezpieczeństwu, fizyce nurkowej oraz ratownictwie i środowisku wodnym.
Po zdanym egzaminie kandydat otrzymuje wpis do książeczki nurka, naszywkę oraz certyfikat Złotego Płetwonurka Młodzieżowego.
Stopień ten najczęściej realizowany jest w trakcie 5 dniowych obozów na naszej bazie nurkowej nad jeziorem Mausz, w terminie od czerwca do września.

Cena szkolenia 750 zł

W cenę wliczone:

  • Zajęcia basenowe i/lub wody otwarte prowadzone przez wykwalifikowanych i doświadczonych instruktorów,
  • Kompletny sprzęt nurkowy i dodatkowy,
  • Wstęp na basen i/lub opłaty bazowe,
  • Zajęcia teoretyczne,
  • Egzamin

W cenę nie wliczono:

  • Certyfikatu Płetwonurka Młodzieżowego Złotego KDP CMAS – 100 zł w tym: Certyfikat, wpis do książeczki nurka, naszywka Złotego Nurka, naklejka ze złotą gwiazdą.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej koniecznie zadzwoń. Z przyjemnością odpowiemy na każde pytanie: 691 960 013 Adam Kozakiewicz