Ładowanie Wydarzenia

All Wydarzenia

Wyprawa na Mauritius

marzec 19 - marzec 30 | 5480zł

Nie bez powodu mówi się, że Bóg najpierw stworzył Mauritius, a dopiero potem, na jego podobieństwo, Raj. To miejsce spełniające marzenia o idealnych wakacjach oraz dalekich i ekskluzywnych podróżach.

Mauritius to państwo wyspiarskie położone w południowo-zachodniej części Oceanu Indyjskiego, ok. 1000 km na wschód od Madagaskaru. Ta egzotyczna wyspa to fascynująca przyroda, niezwykła mieszanka kultur z całego świata, ciekawa historia, wyborna kuchnia i gościnni mieszkańcy, a do tego rajskie plaże z białym piaskiem i turkusowe laguny. Mauritius wraz z nieodległą wyspą Reunion oraz Rodriques tworzą archipelag Maskarenów, który powstał w wyniku wulkanicznych erupcji mających miejsce miliony lat temu na dnie oceanu.

Termin:19- 30 marca 2023
Wylot z Warszawy (Air France, jedna przesiadka w Paryżu)

Cena: 5480 zł zawiera:
* przeloty

* transfery hotelowe

* bagaż 23 kg plus podręczny

* zakwaterowanie w pokoju 2 osobowym

* śniadania

Zakwaterowanie:

Maison Du Nord
Obiekt, usytuowany w miejscowości Pointe aux Canonniers, 400 m od plaży. Do dyspozycji gości są dwuosobowe pokoje, z łóżkiem typu king size, dodatkowo w pokojach znajduje się klimatyzacja, szafa i telewizor z płaskim ekranem, minibar, oraz balkon z widokiem na basen.
Śniadania są serwowane w restauracji hotelu w formie bufetu.

Nurkowanie:

Mauritius, prawie całkowicie otoczony jest barierą rafy koralowej, dzięki czemu stał się domem dla wielu gąbek, ukwiałów i różnorodnych wielobarwnych ryb. W ciągu ostatniego stulecia w obrębie wyspy powstały sztuczne rafy – wraki starych japońskich kutrów rybackich, które dały schronienie ogromnej różnorodności podwodnego życia. Dzięki temu są fantastycznymi miejscami do nurkowania dla miłośników wraków, jak i fanów fotografii. Dodatkowo w tym regionie można podziwiać rekiny, delfiny, a nawet wieloryby.

Cena: 520 euro zawiera:

* 10 nurkowań z łodzi

* butle, balas

* lunch, napoje

* opiekę naszego instruktora

* 2 dni na safari w najsłynniejsze miejsca (rekiny, żółwie, wieloryby)

Cena na dzień 04.11.2023 (przy cenie bilety 2910 zł)

Szczegóły

Start:
marzec 19
Koniec:
marzec 30
Koszt:
5480zł