Ładowanie Wydarzenia
  • To event minęło.

All Wydarzenia

Półkolonie z nurkowaniem

Sierpień 6 - Sierpień 10 | 970zł

Jeżeli nie masz pomysłu na to co zrobić ze swoją pociechą w trakcie zbliżających się wakacji i nie chcesz aby cały dzień spędziło przed komputerem czekając aż wrócisz z pracy, ale cenisz sobie bezpieczeństwo i opiekę w małych maksymalnie 5 osobowych grupach – zapraszamy na aktywne półkolonie z Seawave-em.

Tym razem przygotowaliśmy niezwykle ciekawy i rozwojowy program dla dzieci, które aktywnie chcą spędzić czas nad wodą.

W trakcie 5 dni zabierzemy Twoje dziecko na wyprawę w podwodny świat nurkując w najciekawszych zakątkach okolic Elbląga oraz dwu dniowy rejs po zalewie wiślanym! To tylko część atrakcji jakie czekają na młodych wodniaków. Nad ich bezpieczeństwem czuwać będzie 3 osobowa doświadczona karda.

 

 

W programie :

Nurkowania w kompletnym sprzęcie z ćwiczeniami i podwodnymi zdjęciami,

Rejs na pokładzie M/V Seawave,

Kajaki oraz nauka podstaw żeglarstwa,

Nauka narciarstwa wodnego i szaleństwo na dmuchanych pływadłach,

Podstawy ratownictwa wodnego,

Nocleg w marinie wraz z ogniskiem w trakcie 2 dniowego rejsu,

Program półkolonii został stworzony tak aby nauczyć dzieci, bezpiecznego przebywania nad wodą jednocześnie rozwijając ich naturalne zamiłowania do sportów wodnych, a także rozwijanie umiejętności, ratowniczych prowadzenia nawigacji z orientacją w przestrzeni i pracy w zespole. Półkolonie dedykowane są dla dzieci w wieku 9 -13 lat. Całą zabawę na koloniach zaplanowaliśmy dla maksymalnie 6 uczestników w terminie:

6 – 10 sierpnia 2018

Całkowita opłata za osobę za wodne półkolonie 970 zł

Nie czekaj! oddaj swoje dziecko w ręce doświadczonych Instruktorów z gwarancją bezpiecznej i niezapomnianej zabawy

 

RAMOWY PLAN WODNYCH PÓŁKOLONII

(poniedziałek)
0900 – Wyjazd na zajęcia nurkowe wprowadzające – basen Elbląg + Pizza w Centrum + wyprawa rowerowa do Bażantarni. Zakończenie dnia i odbiór dzieci z Centrum godzinę ok. godz. 1600

(wtorek)
0900 – wyjazd nad jezioro Narie, pływanie i nurkowanie w poszukiwaniu zatopionych skarbów, zakończone ogniskiem. Powrót ok. godziny 1600

(środa)
0900 – wyjazd na legendarne jezioro Wuksniki na zajęcia nurkowe i podwodne zwiedzanie, zakończone grillowaniem. Powrót do Elbląga i odbiór dzieci o godzinie ok. 1600

(czwartek)
0900 – rozpoczęcie rejsu i zamustrowanie całej załogi na przystani jachtowej Bryza, rejs po zalewie w kierunku Tolkmicka, Krynicy morskiej,Nadbrzeża. Nocleg z wieczornym oglądaniem kina pod gwiazdami.

(piątek)
Rano po śniadaniu kolejna porcja zabaw na pływadłach i nartach wodnych po czym wypłynięcie w rejs powrotny kanałem Elbląskim. Powrót łodzią do Elbląga i odbiór dzieci ok. godz 1600 z portu jachtowego Bryza.

Zapisy i szczegóły pod nr telefonu 691960013 (Adam) oraz 691960853 (Agnieszka) lub mailowo:
seawave @op.pl
Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszenia

* Plan i kolejność zajęć może ulec zmianie ze względu na warunki pogodowe

Zapisz się

Szczegóły

Start:
Sierpień 6
Koniec:
Sierpień 10
Koszt:
970zł