Ładowanie Wydarzenia
  • To event minęło.

All Wydarzenia

Obóz nurkowy dla młodzieży 9 – 11 lat

lipiec 24 - lipiec 28

Nurkowy obóz młodzieżowy 9-10 lat

Obóz ten dedykowany jest naszym najmłodszym płetwonurkom. W trakcie tych kilku dni w bezpiecznych  i komfortowych warunkach pokażemy każdemu uczestnikowi niezwykły podwodny świat i środowisko, które kryje w sobie wiele piękna jak i zagadek. Ze względu na charakter obozu i kluczową aktywność, którą jest nurkowanie, będziemy spędzali całe dnie nad wodą, ucząc się bezpiecznych zachowań jak i poszanowania przyrody. Obóz ten nastawiony jest jednocześnie na rozwój i zabawę. W trakcie każdego dnia oprócz nurkowania będziemy pływać na SUP-ach, które są świetnym pretekstem do bardzo intensywnego ruchu, nauki koordynacji, kształtowania równowagi i rzeźbienia grupy mięśni brzucha od stałego śmiechu.
Nasze obozy to też szansa na pracę z dziećmi pod kątem relacji społecznych, interakcji w zespole i nauki rozwiązywania problemów. Jest to możliwe dzięki bardzo małej grupie uczestników. Ten obóz przyjmuje maksymalnie 8 osób, nad którymi czuwa stale kadra składająca się z 2-3 instruktorów.
Zatem jeśli zależy ci głównie na indywidualnym rozwoju dziecka w każdym aspekcie, zarówno tym intelektualnym, fizycznym, a także społecznym to jesteś w dobrym miejscu.

Kto może wziąć udział w obozie:
Dziecko w wieku 9-11 lat z podstawową umiejętnością pływania i certyfikatem płetwonurka młodzieżowego brązowego (PMB KD-PCMAS).

Gdzie odbywa się obóz:
Ośrodek Wypoczynkowy Skierka w miejscowości Kłodno

Jaki jest termin obozu:
1. 24-28 lipca 2023

2. 30 lipca – 03 sierpnia 2023

 

Jaki jest całkowity koszt obozu:
1980 zł

Jeśli masz jakieś pytania lub chcesz zapisać dziecko, prosimy o kontakt telefoniczny: 691960853 lub 691960013.
Jeśli twoje dziecko interesuje się nurkowaniem, ale jeszcze nie przebywało pod wodą, zadzwoń do nas i umów się na zajęcia, które zakończą się zdobyciem pierwszego certyfikatu nurkowego PMB KDP-CMAS.

Szczegóły

Start:
lipiec 24
Koniec:
lipiec 28