Ładowanie Wydarzenia
  • To event minęło.

All Wydarzenia

Nurkowy obóz młodzieżowy P1 dla 14-16 latków

sierpień 9 - sierpień 13

Nurkowy obóz młodzieżowy P1 dla 14-16 latków

Jak co roku przygotowaliśmy specjalny obóz P1 dla naszych dojrzałych nastolatków. Starając się oderwać ich od telefonów, chcemy przeprowadzić ich przez ciekawy i bardzo intensywny kurs na stopień płetwonurka P1 KDP-CMAS. Po zdaniu egzaminu (teoretycznego i praktycznego) mogą ubiegać się o uzyskanie międzynarodowego stopnia nurkowego uprawniającego do nurkowania do głębokości 20m. Obóz jednak to nie tylko nurkowanie. Stały kontakt z młodzieżą na przeróżnych zajęciach, daje nam szanse sprawdzić gdzie są ich granice sprawności fizycznej i elastyczności psychicznej. Uczymy właściwej formy komunikacji i szeroko pojętego szacunku do sprzętu, siebie i innych.

Zatem, jeśli Twoja pociecha w samym środku okresu dojrzewania zechce na chwile odejść od komputera i wziąć w udział w ciekawym, ale tez z dość trudnym obozie, to nie zastanawiaj się, dzwoń do nas jak najszybciej – ilość miejsc jest ograniczona.

Kto może być zakwalifikowany na obóz?
Młodzież w wieku 14-16 lat z posiadanym certyfikatem minimalnie płetwonurka młodzieżowego srebrnego (
PMS KD-PCMAS).

Gdzie odbywa się obóz?
Ośrodek Wypoczynkowy
Skierka jezioro Mausz

Jaki jest termin obozu?
9-13 sierpnia 2023

Jaki jest całkowity koszt obozu?
2150 zł + 2
90 zł dokumenty nurkowe

Do kiedy trwają zapisy?
Ze względu na bardzo małą ilość uczestników i niezwykle ciekawy program, miejsca na obozie dość szybko się zapełniają. Przyjmujemy zasadę: “ kto pierwszy ten lepszy”.

Jeśli masz jakieś pytania lub chcesz zapisać dziecko prosimy o kontakt telefoniczny: 691960853 lub 691960013.

Szczegóły

Start:
sierpień 9
Koniec:
sierpień 13