Ładowanie Wydarzenia
  • To event minęło.

All Wydarzenia

Nurkowy obóz młodzieżowy 9-10 lat

lipiec 10 - lipiec 15 | 1950,00zł

Nurkowy obóz młodzieżowy dla 9-10 latków

Obóz nurkowy w tym terminie to przygoda dla naszych nowych młodzieżowych nurków. Przez kilka dni bezpiecznie i w komfortowych warunkach pokażemy każdemu uczestnikowi niezwykły świat podwodny i środowisko, które kryje w sobie wiele niezapomnianych zagadek. Ze względu na charakter obozu i kluczową aktywność, będziemy spędzali cały dzień nad wodą i w jej okolicy, ucząc się jednocześnie bezpiecznych zachowań i poszanowania przyrody. Obóz ten nastawiony jest jednocześnie na rozwój i zabawę. W trakcie każdego dnia oprócz nurkowania będziemy pływać na SUP-ach, które są świetnym pretekstem do bardzo intensywnego ruchu, nauki koordynacji, kształtowania równowagi i budowania grupy mięśni brzucha od stałego śmiechu. 😊
Nasze obozy to też szansa na pracę z dziećmi pod kątem relacji społecznych, interakcji w grupie i nauki rozwiązywania problemów. Jest to możliwe dzięki bardzo małej grupie uczestników. Ten obóz przyjmuje maksymalnie 8 osób, nad którymi czuwa stale kadra składająca się z 2-3 instruktorów.
Zatem, jeśli zależy Ci głównie na indywidualnym rozwoju dziecka w każdym aspekcie zarówno tym intelektualnym, fizycznym, a także społecznym, to jesteś w dobrym miejscu.

Kto może być zakwalifikowany na obóz?
Dziecko w wieku 9-10 lat z podstawową umiejętnością pływania i posiadanym certyfikatem płetwonurka młodzieżowego brązowego (PMB KD-PCMAS).

Gdzie odbywa się obóz?
Ośrodek Wypoczynkowy Skierka w miejscowości Kłodno nad jeziorem Mausz

Jaki jest termin obozu?
10 – 15 lipca 2022

Jaki jest całkowity koszt obozu?
1950 zł

Do kiedy trwają zapisy?

Ze względu na bardzo małą ilość uczestników i niezwykle ciekawy program, miejsca na obozie dość szybko się zapełniają. Przyjmujemy zasadę: “ kto pierwszy ten lepszy”.

Jeśli masz jakieś pytania lub chcesz zapisać dziecko, daj nam znać dzwoniąc pod jeden z podanych numerów: 691960853 lub 691960013.
Jeśli Twoje dziecko interesuje się nurkowaniem, ale jeszcze nie przebywało pod wodą, zadzwoń do nas I umów się na zajęcia, które zakończa się zdobyciem pierwszego certyfikatu nurkowego PMB KDP-CMAS.

Szczegóły

Start:
lipiec 10
Koniec:
lipiec 15
Koszt:
1950,00zł