Ładowanie Wydarzenia
  • To event minęło.

All Wydarzenia

Nurkowy obóz młodzieżowy 10-11 lat

lipiec 17 - lipiec 22 | 1950,00zł

Nurkowy obóz młodzieżowy 10-11 latków

Obóz nurkowy w tym terminie dedykowany jest dla naszych młodych nurków nieco bardziej doświadczonych. W bardzo kameralnej grupie (max. 8 osób), będziemy szlifować zdobyte już wcześniej umiejętności, a dla części z kandydatów będzie też szansa sięgnąć po stopień srebrnego nurka KDP-CMAS. To bardzo dynamiczny obóz, w którym nawet na chwile się nie zatrzymujemy. Różnego rodzaju zajęcia mają na celu rozwijać umiejętności nurkowe, ale przez nurkowanie także uczyć odpowiedzialności za sprzęt oraz partnera nurkowego, kształtować porządek, dokładność I współdziałanie.
Po wielu latach doświadczeń wiemy też doskonale, że ta grupa wiekowa to początek niezwykle burzliwego okresu, więc nasza praca ukierunkowana jest także na kontrolę emocji i pracę w zespole.
Zatem jeśli czujesz, że Twoje dziecko potrzebuje właściwej stymulacji psychoruchowej, stałej kontroli nad właściwą ekspresją emocji i zwyczajnie jeśli Ci zależy, żeby przy tym się świetnie bawiło, to jesteś w dobrym miejscu.

Kto może być zakwalifikowany na obóz?
Dziecko w wieku 10 – 11 lat z podstawową umiejętnością pływania i posiadanym certyfikatem płetwonurka młodzieżowego brązowego (PMB KDP-CMAS) oraz uczestnictwo w min. 5 treningach nurkowych lub posiadanie stopnia srebrnego PMS KDP-CMAS.

Gdzie odbywa się obóz?
Ośrodek Wypoczynkowy Skierka w miejscowości Kłodno.

Jaki jest termin obozu?
17 – 22 lipca 2022.

Jaki jest całkowity koszt obozu?
1950 zł.

Do kiedy trwają zapisy?
Ze względu na bardzo małą ilość uczestników i niezwykle ciekawy program, miejsca na obozie dość szybko się zapełniają. Przyjmujemy zasadę: “ kto pierwszy ten lepszy”.


Jeśli masz jakieś pytania lub chcesz zapisać dziecko, daj nam znać dzwoniąc pod jeden z podanych numerów: 691960853 lub 691960013.

Szczegóły

Start:
lipiec 17
Koniec:
lipiec 22
Koszt:
1950,00zł