Ładowanie Wydarzenia
  • To event minęło.

All Wydarzenia

Nurkowe wakacje na Cyprze

sierpień 27 - wrzesień 3

Cypr
Termin:
27 sierpnia – 3 września 2022

Według legendy to tutaj na plaży Pafos narodziła się z piany morskiej bogini miłości Afrodyta; dlatego właśnie Cypr nazywany bywa „wyspą miłości”. Leżący na skrzyżowaniu wielkich cywilizacji, miał w swojej historii wielu najeźdźców. Egipcjanie, Grecy, Wenecjanie, Turcy Osmańscy i Anglicy – wszyscy zostawili tam swój ślad. Republika Cypryjska to największa wyspa we wschodniej części Morza Śródziemnego o powierzchni 9251 km² i linii brzegowej o długości 648 km. Cypr dzieli się (pod względem kulturowym, jak i administracyjnym) na dwie części: północną, zamieszkałą przez Turków, wyznawców Islamu (nazywaną Turecką Republiką Cypru Północnego) i południową, zamieszkałą przez prawosławnych Greków.

W tym czasie lecimy nurkować, ale ze względu na dużą ilość zabytków na wyspie, pięknych plaż, góry, dwa dni chcemy przeznaczyć na samochodowe zwiedzanie .

Zakwaterowanie:

Mariandy Hotel jest położony na wybrzeżu w Larnace przy plaży. Na miejscu Goście mają do dyspozycji odkryty basen. Wszystkie pokoje posiadają balkon z widokiem na Morze Śródziemne. W całym hotelu można bezpłatnie korzystać z WiFi, obiekt jest położony 3 minuty spacerem od plaży.

Koszt: 2650,00

W cenie : przeloty Gdańsk – Larnaka, transfery, zakwaterowanie, śniadania

Nurkowania : 370 euro

4 dni nurkowe, w tym wraki, transfery, wypłynięcia łodzią, butle 12 l, ołów.

Cena wyjazdu na dzień 11.05.2022, szczegóły i zapisy pod nr telefonu: 691 960 013

Szczegóły

Start:
sierpień 27
Koniec:
wrzesień 3