Ładowanie Wydarzenia

All Wydarzenia

Nurkowa wyprawa- na Marsa – Egipt

Listopad 23 - Listopad 30 | 2590,00zł

Niewiele jest miejsc do nurkowania, które tak często pojawiają się w rozmowach, jak Morze Czerwone. Jeśli nie jest to pierwsze miejsce wśród tych, którymi ludzie są zachwyceni, zazwyczaj pojawia się w pierwszej trójce.
Morze Czerwone jest uważane za jeden z 7 podmorskich cudów świata, gdyż jest domem dla ponad 100 gatunków bezkręgowców i ponad 200 gatunków miękkich i twardych korali. Jest to baza dla morskiego ekosystemu obejmującego ponad 1100 gatunków ryb, z których nieco poniżej 20% jest endemicznych dla Morza Czerwonego, co znaczy, że nurkowanie tutaj jest niepowtarzalne.

Zakwaterowanie:
Hotel Elphistone Resort
Cena : 2590,00 zł
Położenie
Hotel znajduje się 25 km od centrum El Quseir, położonym ok. 150 km na południe od Hurghady. Lotnisko w Marsa Alam oddalone jest od hotelu o ok. 40 km. El Quseir to ciche, spokojne, egipskie miasteczko z uroczym starym miastem, wąskimi uliczkami i tradycyjnymi, kolorowymi bazarami. Lokalizacja hotelu pozwala zwiedzić lokalne atrakcje jak stary fort, port i stare miasto w El Quseir oraz pustynię.
Plaża
Hotel położony jest bezpośrednio przy szerokiej, piaszczysto-żwirkowej plaży. Leżaki, parasole i ręczniki przy basenie i na plaży są bezpłatne. Na plaży bar z napojami i przekąskami.
Pokoje
Posiadają one widok na ogród, basen lub morze. Każdy pokój wyposażony jest w łazienkę (prysznic, WC, suszarka do włosów), klimatyzację, TV, sejf (bezpłatny), mini bar (płatny), zestaw do parzenia kawy i herbaty, balkon, balkon francuski lub taras.
Wyżywienie
all inclusive
śniadanie (7.00-10.00), obiad (12.30-14.00), kolacja (19.00-21.00) w formie bufetu w restauracji głównej; między posiłkami przekąski w wyznaczonym barze; lokalne napoje alkoholowe i bezalkoholowe w wyznaczonych barach (8.30-23.00); wymagane noszenie opasek all inclusive.

Pakiet nurkowy 210 Euro (dla dzieci 180 euro-1 nurkowanie dziennie)
cena zawiera:
*butle 12 litrów
*ołów
*transfer na miejsca nurkowe
*nurkowanie na Abu Dabab- dugongi i żółwie
*opieka polskiego instruktora

Cena obejmuje:
przelot WAW – HRG – WAW
transfery lotnisko – hotel – lotnisko
zakwaterowanie w hotelu w pokojach 2 osobowych
All Inclusive
ubezpieczenie turystyczne KL+NNW
opieka polskojęzycznego instruktora
Cena nie obejmuje:
Wypożyczenia sprzętu nurkowego
Wydatków natury osobistej
Wizy płatnej na lotnisku 25$
Nurkowanie nocne 35€
Warunkiem przystąpienia do imprezy jest wpłata zaliczki w wysokości 30% ceny za wyjazd, czyli 700 PLN*.
Zaliczkę trzeba wpłacić w momencie rezerwacji. Im szybciej zaliczka zostanie wpłacona, to będzie zarezerwowana stałość i niezmienność ceny za wyjazd. W sprawie wpłat i informacji dotyczących wyjazdu prosimy o kontakt mailowy bądź telefoniczny.
zaliczka nie podlega zwrotowi, chyba że organizator odwoła wyjazd.

    

Szczegóły

Start:
Listopad 23
Koniec:
Listopad 30
Koszt:
2590,00zł