Ładowanie Wydarzenia

All Wydarzenia

Malediwy – wakacje w raju

Listopad 2 - Listopad 14 | 5900zł

Pośrodku Oceanu Indyjskiego znajduje się archipelag Malediwów z 1200 wyspami i wysepkami. To egzotyczny świat z lazurową wodą, turkusowymi lagunami, niezwykłymi rafami koralowymi oraz lśniąco białymi plażami To egzotyczny świat i wymarzone miejsce dla wszystkich, którzy pragną zażywać morskich kąpieli, nurkować lub po prostu odpoczywać. Odległości między wysepkami są na tyle niewielkie, że bez problemu można je pokonać, korzystając z lokalnych statków i łodzi. Położone są około 500 km na południowy zachód od Indii, co oznacza, że ten archipelag znajduje się w strefie klimatu równikowego wilgotnego. Średnia temperatura na Malediwach przez cały rok oscyluje w okolicach 30°C w dzień i około 25°C w nocy.
Temperatura wody jest przez cały rok niemal stała i wynosi około 28°C, dzięki czemu można korzystać z morskich kąpieli przez cały czas, bez względu na porę roku.

Rasdhoo jest wyspą, która należy do atolu Alif Alif. Ze względu na swoje położenie, unikatowy kształt oraz otaczającą rafę, znalazła się w czołówce miejsc nurkowych na Malediwach.
Wraki, strome ściany czy przesmyki między wyspami to idealne miejsce na obserwację rekinów głowomłotów, mant czy rekinów wielorybich.
Malediwy są doskonałym miejscem do nurkowania. Każda pora roku jest odpowiednia, by podziwiać wyjątkowe bogactwo podwodnego świata. Przejrzyste wody oceanu (w niektórych miejscach widoczność sięga 50 metrów!), podwodne jaskinie na głębokości 25–40 metrów oraz korale o fantastycznych formach (naliczono ich aż 187 gatunków!) sprawiają, iż tutejsze rafy zaliczane są do najpiękniejszych na świecie.

Koszt:
5900,00 zł w cenie:
loty Warszawa-Male-Warszawa
transfer lotniskowy Male – Rasdhoo
zakwaterowanie w pokoju dwuosobowym
śniadania

Nurkowania :
550 dolarów
10 nurkowań z łodzi
butle, balast
przewodnik nurkowy
polscy instruktorzy nurkowania

Szczegóły rezerwacji:
Agnieszka 691 960 853

Szczegóły

Start:
Listopad 2
Koniec:
Listopad 14
Koszt:
5900zł