Ładowanie Wydarzenia
  • To event minęło.

All Wydarzenia

Majowa wyprawa na Maltę

Maj 9 - Maj 16 | 1890,00zł

9 – 16 maja 2021

Malta jest państwem i wyspą ze świątyniami starszymi niż egipskie piramidy. Niezapomniana architektura, magiczne plaże, ciepłe morze, kilka tysięcy lat historii, najlepszy klimat na świecie według nie jednego z rankingów i słoneczne niebo przez większość roku.

Dzięki subtropikalnemu klimatowi Malty średnia temperatura powietrza w ciągu roku w dzień wynosi aż 23 st. C. To również rekordowa jak na nasz kontynent liczba słonecznych dni. Okres letni trwa na wyspie Malta aż 8 miesięcy. Jednak Malta to nie tylko Słońce i wyjątkowe dziedzictwo kulturowe, ale także bogactwo smaków, przepięknych krajobrazów i spektakularnych wraków spoczywających na dnie dookoła całego archipelagu wysp Maltańskich. Każdy wiąże się z jakąś wyjątkową historią, a często leży także w okolicy niespotykanie urozmaiconego skalistego brzegu z licznymi rozpadliskami i podwodnymi jaskiniami.

Koszt wyjazdu 1890,00

Cena zawiera:

* lot Gdańsk-Malta-Gdański

* bagaż podręczny 5kg i główny 20 kg

* transfery lotniskowe na Malcie

* zakwaterowanie w pokoju 2 osobowym ze śniadaniem

Nurkowania na Malcie to niezapomniane chwile, głównie z powodu wspomnianych wyżej: wraków, cavern i pięknych lagun przepełnionych podwodnym życiem. Wybraliśmy dla Was 10 najlepszych, naszym zdaniem, miejsc nurkowych. W programie 4 nurkowania z brzegu na Malcie, 2 nurkowania na Gozo oraz 4 nurkowania z łodzi u wybrzeży Comino i Malty.

Pakiet nurkowy 340 euro zawiera:

* polskiego opiekuna

* przewodnika nurkowego

* butle 10,12,15 litrów, ołów

* transfer z hotelu do bazy
* opłaty związane z wynajęciem łodzi nurkowej

Jest również idealne i bezpieczne miejsce dla nurkujących dzieci oraz młodzieży jak również dla osób chcących zrobić swoje pierwsze w życiu uprawnienia nurkowe 🙂

Dla młodzieży nurkowej przygotowaliśmy specjalny pakiet 5 nurkowań (jedno dziennie). Pod okiem naszego instruktora, będą mogły poszaleć po maltańskich podwodnych zakamarkach.

Pakiet nurkowy młodzieżowy 290 euro zawiera:

* opiekę polskiego Instruktora

* butle 10 litrów, ołów

* transfer z hotelu do bazy
* opłaty związane z wynajęciem łodzi nurkowej

Cena nie zwiera:

* wyżywienia poza śniadaniem

* transportu na lotnisko

* ubezpieczenia nurkowo – wyjazdowego

Malta do 11 kwietnia jest zamknięta dla turystyki sportowej, jednak po 11 planowane jest otwarcie całej branży sportowo-turystycznej. Dzięki temu loty na chwilę obecną są bardzo tanie, co będzie się zapewne zmieniać niestety z upływem czasu.

Cena lotu wraz z noclegiem na dzień: 18.02.2021

Liczy się kolejność zgłoszeń oraz wpłata zadatku w wysokości 700,00 zł za osobę. Wszelkich informacje wyjazdowych udziela Agnieszka 691 960 853

 

 

 

Szczegóły

Start:
Maj 9
Koniec:
Maj 16
Koszt:
1890,00zł