Ładowanie Wydarzenia
  • To event minęło.

All Wydarzenia

Chorwacja nurkowo – Vis

Sierpień 31 - Wrzesień 8 | 230,00euro

Wakacje to czas odpoczynku i zabawy dla tego zabieramy Was w niezwykłe miejsce, pełne uroku, malutkich uliczek i kameralnych restauracji. Vis to najbardziej oddalona od stałego lądu zamieszkała wyspa Dalmacji – w linii prostej dzieli ją 50 km od Splitu i 150 km od wybrzeża Włoch. Jest dzika i dziewicza – porośnięta głównie makiją i winnicami. Dzięki położeniu – daleko od lądu i przemysłu – oraz temu, że udostępniono ją turystom zagranicznym dopiero w 1989 roku, bez wątpienia jest najczystszym miejscem na Adriatyku.

Nurkowanie:
W okolicach wyspy Vis znajdują się wraki statków, samolotów, amfory greckie i rzymskie, jaskinie i kawerny podwodne. Do tego bogaty świat zwierząt: gorgonie, langusty, skorpeny, mureny, ośmiornice, ślimaki nagoskrzelne, kraby i mątwy. Wszystkie nurkowania będą się odbywać z dwóch łodzi (jedna dla młodzieży, druga dla dorosłych) W okolicy wyspy jest do dyspozycji wiele pozycji nurkowych o zróżnicowanym stopniu trudności i różnorodnym charakterze.
Pakiet nurkowy:

240 euro dorośli
160 euro młodzież

 


Zakwaterowanie:

Dom mieści 15 gości i składa się z 3 apartamentów i 2 pokoi z łazienkami.
Położony jest 8 min piechotą do bazy i plaży, 5 min do sklepów i centrum miasteczka.
Przed domem jest parking dla gości. Jest też tak zwana zewnętrzna kuchnia dzienna z kamiennym grillem i stołem do wspólnego biesiadowania.
W cenie apartamentu:
Klimatyzacja, pościel, ręczniki, taksa klimatyczna, parking, WiFi, opieka rezydenta oraz ubezpieczenie zwykłe i nurkowe do 40 m.
Wyżywienie: własne, w apartamentach są w pełni wyposażone kuchnie (garnki, sztućce, talerze, kubki, szklanki, kuchenki, lodówki, zmywarka w dużym apartamencie).

 

 

 

 

 

                                

Koszt zakwaterowania na miejscu:

230 euro
Termin wyjazdu:
31 sierpnia -8 września (Sobota – Niedziela)

Transport:
Własnym autem lub naszym nurkobusem (ilość miejsc w busie ograniczona)

Informacje, rezerwacje:
Ilość miejsc ze względu na transport i miejsce noclegowe są ograniczone. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny – Agnieszka 691 960 853. Jak zwykle obowiązuje kolejność zgłoszeń.

Szczegóły

Start:
Sierpień 31
Koniec:
Wrzesień 8
Koszt:
230,00euro