Doskonały przykład na to, że nie lata poświęcone jakiejś dziedzinie czynią nas profesjonalistą, a intensywność i zapał w ciągłym samodoskonaleniu. Niesamowite skupienie na każdym zadaniu, zawziętość w jego realizacji bez względu na stopień trudności oraz znajomość tematów wodnych z racji pielęgnowanych tradycji rodzinnych, czynią Agę ciekawą osobą do rozmowy, a także doskonałym i kompetentnym Instruktorem.
Agnieszka prowadzi z Magdą salę sprzedaży, planuje i organizuje szkolenia,  służąc pomocą i radą, a odpoczywa jak mówi: tylko w „domu”, czyli na bazie nurkowej, gdzie prowadzi zajęcia na kursach nurkowych. Jej przygoda z nurkowaniem zaczęła się w federacji PADI, choć po latach znalazła swoje miejsce w federacjach CMAS i HSA .  Jeszcze przed uzyskaniem pierwszego certyfikatu wiedziała, że jej celem i ambicją jest stopień Instruktorski.
Naturalna energia i nieznikający z twarzy uśmiech, tak charakterystyczny dla kadry Seawave, nakręcają ją do ciągłego rozwoju –  w jednej chwili żyje pasją… ażeby po chwili  żyć z pasji…